КПГ: у Бахчисараї повістку отримав онкохворий, а також людина на візку

Новини України та світу
Ліна Тимошина
27 Вересня 2022, 14:18
Бокс для пацієнтів із коронавірусною інфекцією в лікарні Севастополя. Фото: vesti.ru
Ліна Тимошина
27 Вересня 2022, 14:18

В окупованому Криму масово мобілізують мешканців сіл, повістки виписують на блокпостах, серед мобілізованих є люди з інвалідністю та онкохворі. Про це повідомляє Кримська правозахисна група. Зокрема, як повідомляє монітор КПГ, у Красноперекопському районі активно роздають повістки.

Повістки роздають всім підряд. З села, де всього мешкає 400 людей, вже 4 забрали вчора. А тим, кого ще не забрали – постійно телефонують і кажуть, що якщо вони зараз не підуть на контракт, то скоро підуть по мобілізації, – повідомляє монітор КПГ.

Крім того, за його даними, на “Кримському содовому заводі” також почалась мобілізація, забирають, зокрема, всіх охоронців.

Також жителі Бахчисарайського району розповіли КПГ, що російські силовики масово мобілізують місцевих мешканців до збройних сил РФ.

В нашому селі – 2 тисячі людей. Офіційно повістки отримали 27 людей. Приблизно така ж кількість мобілізованих в селах Холмовка, Піщане, Углове, – розповіли КПГ місцеві мешканці.

За словами кримчан, багато й помилкових повісток. Наприклад, у Бахчисараї повістку отримав онкохворий, а також людина на візку.

Крім того, на блокпостах у Севастополі зупиняють автівки та виписують повістки прямо на місці.