Кремль не зупиниться поки Лукашенко офіційно не визнає Крим "російським" – Рефат Чубаров

Новини України та світу
Иванова Юлия
11 Листопада 2021, 12:33
Иванова Юлия
11 Листопада 2021, 12:33

Кремль тепер не зупиниться, допоки не доб'ється від Лукашенка офіційного визнання Білорусі окупованого Криму «російською» територією.

Про це QIRIM.News заявив голова Меджлісу кримскотатарського народу Рефат Чубаров коментуючи заяву голови МЗС Білорусі Володимира Макей щодо приналежності Криму.

«Думаю, що Лукашенко, який все більше нагадує загнаного в пастку звіра, не може не розуміти, що після визнання формально незалежною Республікою Білорусь «російського» статусу Криму вже ніщо не стримуватиме Росію від остаточного поглинання нею Білорусі», - підкреслив Рефат Чубаров.

За його словами, влада над білоруським народом тримається лише завдяки підтримці Москви.

«На користь Лукашенка якомога довго тягнути з оформленням офіційного визнання Республікою Білорусь Криму як «російської» території», - зазначив голова Меджлісу.

Проте чи дозволить це зробити Москва? Рефат Чубаров розказав, що будь-який розвиток подій, свідчить лише про одне: російська агресія як у відношенні України, так і у відношенні міжнародного співтовариства, набуває все більш витонченого характеру і зупинити її можливо лише найрадикальнішими заходами.

Нагадаємо, що напередодні Міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей заявив, що окупований Росією Крим «є зараз російською територією».