Кримськотатарський Ресурсний Центр оголосив конкурс аматорського відео «Мій Крим»

Новини України та світу
Ярослава Саєнко
22 Червня 2022, 18:46
Ярослава Саєнко
22 Червня 2022, 18:46

Кримськотатарський ресурсний центр оголосив про початок конкурсу аматорського відео «Мій Крим». Про це повідомляється на сторінці КРЦ у Фейсбуці.

Метою конкурсу заявлено сприяння підтриманню морального духу, стійкості та єдності українського суспільства у боротьбі за відновлення територіальної цілісності України, виявлення солідарності з кримськотатарським народом, підтримка актуальності питання деокупації Криму в інформаційному просторі України.

Для участі у конкурсі потрібно зняти відео, в якому через призму власних переживань автора, образів, емоцій передати атмосферу, дух, традиції, культуру, особливості Криму та його значення для автора і українського суспільства.

Прийом відеоробіт триватиме до 1 серпня, а вже наступного дня, 2 серпня, всі роботи будуть опубліковані на сторінці інформаційної кампанії #LIBERATECRIMEA у Фейсбуці, де до 16 серпня триватиме відкрите голосування.

Загалом буде 10 призових місць.

Найкреативніші учасники отримають гарантовані призи: мобільний телефон, блютуз-навушники, трипод для селфі UFT з LED-кільцем, а також футболки із візуальною продукцією КРЦ, - йдеться у повідомленні.