КРЦ: не виключено, що з метою пошуку землі в Криму для російських солдат, що беруть участь у війні проти України, ділянки вилучатимуть у тих, хто не оформився за російським зразком

Новини України та світу
Ліна Тимошина
29 Вересня 2022, 16:26
Ліна Тимошина
29 Вересня 2022, 16:26

У Кримськотатарському ресурсному центрі припускають, що з метою пошуку землі для російських солдатів, які беруть участь у війні проти України, земельні ділянки в Криму вилучатимуть у тих людей, які не оформлялися за російським зразком. Про це заявили в Кримськотатарському ресурсному центрі на сторінціу Фейсбук.

У КРЦ зазначили, що окупанти в Криму розповіли, що спочатку буде здійснено облік учасників війни проти України, або у разі загибелі - членів їхніх сімей. Цим займатиметься окупаційний орган місцевого самоврядування за місцем реєстрації загарбника.

Після обліку окупаційним "міністерством майнових та земельних відносин" нібито будуть підібрані земельні масиви. Передбачається, що вони розташовуватимуться на прибережних територіях у безпосередній близькості до населених пунктів.

Якщо окупант-учасник війни проти України вже визначився з вибором, чи у нього раніше була неоформлена ділянка, то ця земельна ділянка нібито може бути "оформлена" власністю заявника, якщо це буде відповідати "містобудівній документації".

Також в окупантів нібито передбачено мінімальний пакет документів - документ, що підтверджує "реєстрацію" на окупованому півострові на момент початку повномасштабної війни проти України і сама участь у ній російського військового.

Насправді ж, за даними КРЦ, все відбувається інакше.

Окупанти обіцяють оформити ділянку, лише за умови участі у СВО, не виключено, що з метою пошуку землі вилучатимуть ділянки у людей, які не оформлялися за російським зразком чи оформлення цілеспрямовано саботувалося окупаційною адміністрацією, а також ділянки українських громадян (9747) та іноземців з 55 країн, а ще близько 8 тисяч неоформлених ділянок кримських татар, - йдеться у повідомленні.

У КРЦ наголосили, що це обман, тому що в Криму стільки землі немає, а кожен охочий бажає отримати землю на узбережжі моря.

Кожен «потенційний претендент» мріє отримати земельну ділянку в Ялті чи Алушті, а не в Першотравневому районі, а землі вже точно не вистачить, якщо звичайно не 2 м (могила) в Україні, хоча чесно кажучи, теж не хотілося б засмічувати найнеобхідніші для всього світу чорноземи, - зазначили в КРЦ.

У Кримськотатарському ресурсному центрі наголосили, що Україна точно повернеться до Криму, і всі незаконно видані ділянки будуть вилучені.