КРЦ висловив попередження прихильнику агресії проти України з Криму

Кримські татари
Шевчук Микола
05 Червня 2023, 15:15
Прихильник війни проти України. ФОТО: КРЦ
Шевчук Микола
05 Червня 2023, 15:15

Кримськотатарський Ресурсний Центр (КРЦ) ідентифікував прихильника війни проти України з Криму, який публічно наклеїв на своє авто літеру «Z».

Про це повідомляється на сторінці Центру.

Кримськотатарський Ресурсний Центр попереджає мешканця окупованого Криму, власника автомобіля Chevrolet cruze, держ. номер - А245ее82 Євгена Васильовича, що наклеївши літеру «Z» на свій автотранспорт, ви підтримуєте фашизм та є співучасником злочину проти людяності, - сказано в повідомленні.

Активісти нагадали, що  «Z» - це символ російського вторгнення в Україну у 2022 році. Саме під цим знаком російська армія вчиняє численні злочини проти людяності: масові вбивства мирних людей, геноцид українського народу, знущання над жінками, вбивства і викрадення дітей та інші воєнні злочини.

Цей символ заборонений в Україні, а також у низці інших країн: Німеччині, Латвії, Чехії, Молдові, Литві. А Казахстан та Киргизія прямо заборонила відображати символ «Z» на транспортних засобах у громадських місцях. Список країн, які забороняють цей знак стрімко збільшується. Крім цього, за пропаганду російського неонацистського тоталітарного режиму, ви можете понести суворе покарання відповідно до законодавства України, а наприклад, у Німеччині вам загрожує позбавлення волі на строк до трьох років. Закликаємо вас не підтримувати злочини РФ та зняти цю наклейку зі свого автомобілю! – сказано в повідомленні.

Нагадаємо, літеру «Z», а також «О» і «V» російські окупанти використали під час повномасштабного вторгнення в Україну для позначення своїх військ і техніки.