«Кримчани часто сміються з "всесильної" ППО», - Ташева про настрої на окупованому півострові

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
05 Червня 2023, 15:45
Асіф АлієвQHA
05 Червня 2023, 15:45

Представниця президента України в Криму Таміла Ташева в інтерв'ю Radio NV розповила про настрої на окупованому українському півострові.

За її словами, люди розуміють, що вони максимально втягнуті у війну.

«Самі кримчани дуже часто сміються з всесильної ППО, яка у них працює. Ми постійно читаємо різні телеграм-канали та коментарі саме місцевих мешканців. Настрої людей достатньо критичні до місцевих адміністрацій, це перше, що варто відзначити. Друге: люди дійсно розуміють, що вони максимально втягнуті в війну. Не помічати військових, гвинтокрилів зверху, не помічати купу військової техніки або загороджені пляжі Криму неможливо», — розповіла вона про настрої на півострові.

Вона також зазначила, що росіяни, які після 2014 року приїхали у Крим, зараз масово виїжджають.

«Здебільшого ті, хто понаїхали після 2014 року, російські громадяни, почали достатньо активно виїжджати з Криму. Ми бачимо дуже сильне навантаження на Кримський міст, намагаємося моніторити постійні потоки. Ми бачимо, що люди виїжджають у великих кількостях», — сказала Ташева в ефірі Radio NV, відповідаючи на питання про реакцію місцевої влади на все частіші вибухи на російських військових об'єктах на окупованому півострові.

За словами представниці президента, у Криму в останні два роки туристичного сезону «в принципі немає», зросли ціни, а зарплати і пенсії - ні.

Ташева також зазначила, що виступає за видворення з Криму всіх громадян Росії, які приїхали туди з 2014 року, після деокупації півострова. За словами представниці президента, їх від 500 до 800 тисяч.

«Потім вони можуть вже з території Росії, або звідки вони приїхали, подавати заявки на можливість проживання на території суверенної української держави. Але це вже питання до українських міграційних органів — чи вони дадуть такий дозвіл, чи ні», — додала вона.