«Кримська платформа» «оживлює» ООН – Кулеба

Новини України та світу
Алла Трапезова
23 Вересня 2021, 13:09
Алла Трапезова
23 Вересня 2021, 13:09

«Кримська платформа» не на словах, а у дійсності «оживлює» ООН та повертає повагу до її Статуту.  Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, коментуючи роботу президента Володимира Зеленського на ГА ООН.

«Кримська платформа» – це приклад ініціативної зовнішньої політики України, яка пропонує світові нові рішення проблем міжнародного миру та безпеки, – заявив дипломат.

Кулеба також повідомив, що для України немає нічого ціннішого, ніж свобода громадян. За його словами, голова держави в Нью-Йорку звернувся до міжнародної спільноти із закликом підтримати звільнення близько 450 українців, які незаконно утримуються на тимчасово окупованих територіях України та в РФ.

Він порушував це питання на всіх зустрічах в Нью-Йорку. Ми передавали список наших політв’язнів партнерам. Це ключове: немає нічого ціннішого для Української держави ніж свобода її людей, – зазначив міністр.

Він зауважив, що президент згадав масову незаконну видачу російських паспортів на окупованих територіях і проведення незаконних російських «виборів», закликав світове співтовариство та ООН різко засудити злочини держави-окупанта.

Нагадаємо, раніше Кулеба заявляв, що ООН проігнорувала «Кримську платформу» з політичних мотивів.