«Кримська платформа»: запуск офіційного сайту і нові учасники саміту

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
13 Серпня 2021, 12:46
Асіф АлієвQHA
13 Серпня 2021, 12:46

Сьогодні, 13 серпня, запущено офіційний сайт, присвячений міжнародному саміту «Кримська платформа».

Про це під час сьогоднішнього брифінгу повідомив очільник українського зовнішньополітичного відомства Дмитро Кулеба. Він запросив усіх відвідати сайт.

Сьогодні Міністерство закордонних справ України запустило офіційний сайт «Кримської платформи». Він буде розвиватися, будуть з'являтися нові мовні версії. На цьому сайті ви зможете знайти актуальну інформацію про «Кримську платформу», — заявив Кулеба.

Як уточнив очільник МЗС, на сайті є кілька розділів:

  • Крим до окупації;
  • Крим в окупації;
  • «Кримська платформа»;
  • Експертна мережа «Кримської платформи»;
  • Розділ саміту «Кримської платформи».

Також Кулеба розповів, що кількість міжнародних організацій, які візьмуть участь в саміті «Кримська платформа», досягла 40.

«Міжнародна підтримка «Кримської платформи» зростає. Сьогодні я радий повідомити, що ми досягли круглої цифри — у нас є 40 підтверджень участі в саміті. Це держави і міжнародні організації», — повідомив Кулеба.

Нагадаємо, раніше голова МЗС України заявив, що ще три європейські країни підтвердили участь в установчому саміті «Кримської платформи», який відбудеться 23 серпня у Києві. Таким чином, загальна кількість учасників зросла до 37.

«Кримська платформа» — дипломатична ініціатива України, у перспективі — міжнародний координаційний механізм для повернення питання Криму до порядку денного, захисту прав людини в Криму та сприяння деокупації півострова. Передбачається, що «Кримська платформа» діятиме на постійній основі, у Києві працюватиме її офіс.