Кримська татарка Аліє Хаджабадінова зачарувала співом на шоу «Голос країни» і пройшла до наступного етапу конкурсу (ВІДЕО)

Новини України та світу
Ліна Тимошина
24 Січня 2022, 08:56
Ліна Тимошина
24 Січня 2022, 08:56

Представниця кримськотатарського народу, співачка і телеведуча Аліє Хаджабадінова бере участь у шоу "Голос країни-12". У першому ефірі "сліпих прослуховувань" співачка у національному вбранні виконала кримськотатарську народну пісню Bagcalarda kestane.


Хочу надихнути всю Україну дізнаватися більше про нашу культуру і наш народ (…) На "Голос країни" я прийшла, щоб показати наскільки прекрасні кримськотатарські пісні. Це скарб нашого народу, - сказала перед виступом дівчина.


Хаджабадінова вразила трьох судів, які повернулися. Співачка обрала продовжувати участь у шоу в команді Святослава Вакарчука.

Я втратив дар мови наприкінці, коли ви почали співати тихо. Якщо чесно, я одразу хотів натиснути, але вирішив зачекати до кінця. Наприкінці був такий тихий момент, коли ви вийшли на ці мелізми, я вже не стримався і натиснув одразу, і, виявляється, усі інші теж. Сподіваюся, що це лише початок вашого довгого шляху тут, – розповів Вакарчук.

Відео: Ютуб "Голос країни"