Кримська татарка увійшла в топ 100 найвпливовіших людей світу

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
23 Травня 2022, 16:38
Асіф АлієвQHA
23 Травня 2022, 16:38

Кримська татарка, головна редакторка видання «Українська правда» Севгіль Мусаєва, разом із президентом України Володимиром Зеленським та г головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним, увійшла  в топ 100 найвпливовіших людей світу у 2022 році за версією журналу Time.

Мусаєва перемогла в категорії "Новатори". Журнал Time,  говорячи про Севгіль Мусаєву, зазначила,  "чия смілива команда "Української правди" стала провідною незалежною новинною організацією в Україні".

Між тим Президент України Володимир Зеленський став найвпливовішою людиною 2022 року за версією читачів журналу Time. Коли у лютому російські війська розпочали повномасштабне вторгнення в Україну, Зеленський, комік, який не мав політичного досвіду до обрання президентом України у 2019 році, вийшов на світову арену та згуртував лідерів для підтримки України".

Зеленський набрав більше 3,3 мільйона голосів і посів перше місце з 5% голосів. На другому місці опинився гендиректор Tesla та SpaceX Кримська татарка увійшла  в топ 100 найвпливовіших людей світу із 3,5% голосів