Кримські борці здобули 5 медалей на всеукраїнських змаганнях у Харкові

Кримські татари
Анвар Деркач
02 Жовтня 2021, 21:52

П’ятеро з дев’яти кримських борців, які брали участь у всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби імені Козлова серед кадетів ( юнаків до 17 років), який відбувся 2 жовтня у Харкові, здобули медалі.

Чемпіоном турніру став Ірфан Мірзоєв у ваговій категорії до 72 кілограм. Срібні медалі здобули Ізет Бекіров у категорії 67 кг і Есмер Гіясов у вазі до 130 кг. Бронзовими призерами турніру стали Азіз Сейтвелієв у ваговій категорії до 87 кілограм і Мустафа Аджиєв - 63 кг. Всі вони представляють Федерацію спортивної боротьби Автономної республіки Крим.

Найближчий старт за участю кримського борця – чемпіонат світу у Норвегії, який розпочався другого і триватиме до восьмого жовтня. Сьомого жовтня на килим вийде кримський татарин Ленур Теміров. Це буде його перший виступ після Олімпійських Ігор 2020 року у Токіо.