«Миттєвості шасливого дитинства». В Києві вийшла книга молодого письменника Бекіра Аблаєва

Новини України та світу
Иванова Юлия
05 Листопада 2021, 09:40
Иванова Юлия
05 Листопада 2021, 09:40

У видавництві “Майстер книг” вийшла книга молодого кримськотатарського письменника Бекіра Аблаєва “Миттєвості шасливого дитинства”/”Bahtlı balalıq daqıqaları”.

Це збірка оповідань, написаних упродовж 10 років. Книга видана трьома мовами: українською, кримськотатарською та англійською.

“До цієї збірки увійшли оповідання, які розповідав мені мій дідусь, мої роздуми, постереження, притчі, і те, що вона видана також англійською, - це чудова можливість для іноземців доторкнутися до кримськотатарської культури”, - розповів QIRIM.News Бекір Аблаєв.

За словами автора це вже восьма його книга, проте вперше його твори переведені англійською, і це дуже важливо.

“В дитячому просторі, створеному в рамках проекту про культуру Криму «Шлях/Yol», наша організація Krymska rodyna.Qırım ailesi готувала кілька видавничих продуктів, розрахованих на дитячу аудиторію різного віку – від молодшого дошкільного до середнього шкільного,“ - написала на своїй сторінці у Facebook голова суспільної організації “Кримська родина” Аніфе Куртсеїтова.

Сьогодні, 5 листопада, цю та інші книжки можна буде побачити у Кримському домі о 17 годині. Оскільки цей проект не комерційний, то до книжкових крамниць книга не потрапить. Проте збірка потрапить до великих кримськотатарських центрів, де її можна буде взяти почитати.

Книга була чудово сприйнята спільнотою. Серед коментарів багато вітань і добрих побажань.

Нагадуємо, що вчора також презентували збірку дитячих віршів та оповідань Ельмаз Бахшиш, видану трьома мовами.