Кримськотатарський музикант Усеін Бекіров поділився новою композицією

Новини України та світу
Анна Артемова
06 Жовтня 2021, 07:39
Анна Артемова
06 Жовтня 2021, 07:39

Нову композицію представив кримськотатарський джазовий музикант Усеін Бекіров. Як повідомили Qirim.news, він виконав її на щорічному фестивалі класичної музики "Київ Музик Фест/Kyiv Music Fest".

Радий поділитися з вами моєю новою композицією - №2 концерт для фортепіано з оркестром, який був виконаний 1 жовтня на фестивалі "Київ Музик Фест/Kyiv Music Fest", - написав він у себе на сторінців Фейсбуці.

Крім того, Бекіров подякував колегам і глядачам за підтримку.

Особлива подяка кращим виконавцям Ольга Савайтан, "Київським солістам" під керівництвом Анатолій Васильківський і Ігор Пучков. А також щиро вдячний за підтримку "Спілці композиторів" і всім, хто зміг наживо бути присутнім на прем'єрі концерту, - зазначив він.

Бекіров виклав посилання на відеокомпозиціюдля всіх охочих.

Для тих, хто не зміг приєднається - залишаю відео на моєму ютубі-каналі. Буду радий вашим коментарям і оцінкам, - додав музикант.

Нагадаємо, Усеін Бекіров - кримськотатарський джазовий музикант, заслужений артист України. Грає в стилях етноджаз, етнофьюжн, фанк та інших. Виступає з групами «Ethnovation», «Oakmen» і у власному джазовому квінтеті.