Кримських школярів зобов'язали скласти іспит з виступу путіна на 9 травня

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
14 Травня 2022, 16:50
Фото: БТ Тамбов
Асіф АлієвQHA
14 Травня 2022, 16:50

Перед 9 травня по всіх навчальних закладах півострова було розіслано телеграму з "міністерства освіти республіки Крим" про обов'язковий перегляд старшокласниками "параду" у Москві.

Про це, посилаючись на свої джерела, пише видання «Об'єктивний Крим».

Усіх вчителів зобов'язали під розпис довести цю інформацію дітям, а потім вибірково перевірити виконання цього завдання. Педагоги вирішили влаштувати перевірку під час контрольних робіт та іспитів, які зараз відбуваються у кримських школах.

Вказана перевірка складалася з двох етапів. Перший - відповісти на запитання: чи ти дивився парад чи ні. Якщо ні, то чому. Другий етап перевірки – кілька питань щодо виступу путіна. І ось на цьому етапі той, хто проскочив на першому питанні своїм ствердним "так", на другому посипався, пояснюючи це тим, що ситуація в Україні зовсім інша, ніж намагаються показати на Рос ТБ.

Відповіді сміливців ох як не сподобалися адміністрації школи, і закінчилося все викликом батьків до директора. При цьому деякі діти прямо заявляли своїм викладачам, що 9 травня – не їхнє свято.

Такої реакції кримські вчителі взагалі не очікували, але шум не підіймали, оскільки вже з них запитають "міністерські чиновники", чого вони тут вчать школярів.