«Кримський Дім» і «Кримська родина» відкрили набір на мовні курси

Новини України та світу
Ірина Требунських
02 Вересня 2021, 18:06
Ірина Требунських
02 Вересня 2021, 18:06

Наразі «Кримський Дім» оголосив набір на курси вивчення кримськотатарської мови, а «Кримська родина» повідомила, що мають ще декілька місць на курсах вивчення кримськотатарської культури.

Керівниця громадської організації «Кримська родина» Аніфе Куртсеітова розповіла «Кримським новинам», що наразі ще є декілька вільних місць на курсах для підлітків 15-18 років.

Ми вивчаємо кримськотатарську мову, історію, музику, танці — багато чого. Курси проходять у Києві, за адресою Жилянська, 75, — розповіла керівниця ГО.

У свою чергу «Кримський Дім» сьогодні, 2 вересня, відкрив набір на безкоштовні курси кримськотатарської мови. Долучитися можуть як ті, хто не володіє кримськотатарською, так і ті, хто хоче вдосконалити володіння мовою.

Заняття проводитимуться у Києві щонеділі у трьох групах — об 11:00 для початківців, о 12:40 — хто має базовий рівень володіння мовою, і о 14:30 — для тих, хто володіє мовою на середньому рівні й вище.

Групи по 20 осіб набиратимуть в порядку живої черги і лише за попередньою реєстрацією. Реєстраційні форми слід заповнити онлайн за рівнем знань кримськотатарської мови — початковий рівень, базовий та середній і вище.

Організатори запевняють, що заняття відбуватимуться з дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних вимог. Водночас розглядається можливість трансляція уроків в онлайн-форматі.

Нагадаємо, одинадцять першокурсників розпочали вивчення кримськотатарської мови і літератури на факультеті сходознавства Київського національного університету імені Т. Шевченка. 

Як повідомляли «Кримські новини», 1 вересня кримськотатарські діти, які проживають у селищі міського типу Новоолексіївка, пішли в перший клас, де проводиться навчання рідною мовою.