Кримський політв'язень Приходько залишився без юридичної допомоги

Новини України та світу
Анвар Деркач
28 Квітня 2023, 16:13
Анвар Деркач
28 Квітня 2023, 16:13

Засуджений на 5 років позбавлення волі за сфабрикованим звинуваченням кримчанин Олег Приходько потребує юридичної допомоги.

Про це QIRIM.News повідомила донька Приходька Наталія.

За її словами, до Приходька на побачення не допускають його родину, також він позбавлений права на телефонні дзвінки, як це передбачено чинним законодавством росії.

“Коли ми з мамою приїхали у Володимир на побачення, це було в січні, нас не пустили, сказали в колонії, що потрібен дозвіл слідчого, оскільки проти батька порушено нову кримінальну справу. Слідчий ФСБ протягом дня обіцяв дати дозвіл на побачення, але дав його лише ввечері, це була п'ятниця, ми не змогли ним скористатися та поїхали додому”, - сказала Наталія.

За її словами, Олег приходько останній раз телефонував додому з чужого телефона, перебуваючи в слідчому ізоляторі Краснодара. Вона наголосила, що через відсутність адвоката сім'я не знає про місце перебування батька та причини порушення нової кримінальної справи проти нього.

На те, щоб найняти адвоката в родини немає коштів, додала донька Олега Приходька.

Адвокат Сергій Легостов, який раніше представляв інтереси Приходька, повідомив QIRIM.News, що більше не представляє його інтереси та не володіє інформацією про його місцеперебування.

Раніше Ворошиловський райсуд Ростова-на-Дону збільшивтермін ув'язнення для 65-річного активіста і українського патріота Олега Приходька, визнавши його винним у неповазі до суду.

Як повідомляли QIRIM.News, Олега Приходька затримали 10 жовтня 2019 року. Російська ФСБ звинуватила його в підготовці до терористичного акту і незаконному виготовленні вибухових речовин.

У березні 2021 року Південний окружний військовий суд виніс йому вирок — 5 років позбавлення волі в колонії суворого режиму. Він відбуває покарання у Володимирському «централі», який має славу місця тортур ув’язнених.

Як повідомляли QIRIM.News 19 лютого 2022 року, кримчанина Олега Приходька, засудженого на 5 років ув'язнення в колонії суворого режиму у сфабрикованій справі за звинуваченням у підготовці вибуху та зберігання вибухових речовин, етапували з міста Владимира у невідомому напрямку.