Кримський слід «Епосу братства». В Анкарі відбулася світова прем'єра спектаклю, хореографом якого стала кримська татарка

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
23 Жовтня 2021, 15:15
Асіф АлієвQHA
23 Жовтня 2021, 15:15

Кримська татарка - Мер'єм Кадирова стала одним з хореографів спектаклю, присвяченого зв'язкам Туреччини і Азербайджану, світова прем'єра якої відбулася 22 жовтня в Анкарі.

Як повідомляє турецьке бюро QIRIM.News, в виставковому і конференц-центрі Ankara Congresium відбулася світова прем'єра спектаклю «Братське епічне театральне танцювальне шоу», продюсером Серхат Турак Ерол Турак, а композитором Танер Деміральп.

На сцені була показана історія двох держав за участю 100 артистів з Туреччини і Азербайджану, які зіграли в 12 різних сценічних виставах.

Театралізоване танцювальне шоу переносило глядачів подорож до загальних узам історії народів Туреччини та Азербайджану.

Як розповіла QIRIM.News, Мер'єм Кадирова, вона була щаслива взяти участь в роботі вистави.

«Це дуже гарний і емоційний проєкт, що розповідає про єдність Туреччини і Азербайджану. У танцювальному шоу відображена любов, патріотизм, трагічні моменти в історії двох народів. Я дуже рада роботі з людьми, які беруть участь в проєкті. Кожен танцюрист, хореограф вклав усі сили в цьому спектаклі. У шоу були представлені не тільки турецькі та азербайджанські танці, але й Середньої Азії, народів Кавказу», - сказала вона.