КримSOS: у Криму окупанти продовжують роздавати повістки

Новини України та світу
Ліна Тимошина
26 Вересня 2022, 16:43
Ліна Тимошина
26 Вересня 2022, 16:43

Окупанти продовжують роздавати повістки жителям Криму, попри заяви про припинення мобілізації на півострові. Про це сказав аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко, повідомляє пресслужба громадської організації.

Як стало відомо, окупаційні структури продовжують роздавати повістки у Судаку та Джанкойському районі. Таким чином, попри заяву голови окупаційної адміністрації у Криму Сергія Аксьонова, окупанти продовжують так звану «часткову мобілізацію» на півострові, — розповів Ярошенко.

25 вересня окупаційний «глава» Криму Сергій Аксьонов повідомив, що план із призову «виконано в повному обсязі». Раніше він говорив про наміри мобілізувати 10 тисяч людей у Криму.

Як повідомляли QIRIM.News, 21 вересня Президент РФ Володимир Путін оголосив про "часткову мобілізацію" у Росії.

Як повідомляли QIRIM.News, Постійна Представниця Президента України в АР Крим Таміла Ташева під час брифінгу звернулася до громадян України в окупованому Криму із закликом саботувати мобілізацію, оголошену країною-агресором РФ.

Як повідомляли QIRIM.News, кроком відчаю назвав лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв у коментарі агентству мобілізацію, яку оголосила РФ.