Кулеба: Найкраще, що може зробити ЄС – взяти Україну до свого складу

Новини України та світу
Алла Трапезова
01 Березня 2022, 16:47
Алла Трапезова
01 Березня 2022, 16:47

Найкраще рішення, яке зараз може ухвалити Європейський Союз — це негайно взяти Україну до свого складу. Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на своїй сторінці в Twitter.

Просто зараз зробити Україну повноправним членом ЄС. Історичні часи вимагають великих та історичних рішень, які здатні докорінно змінити динаміку подій. Це рішення — саме таке, — сказав міністр.

Він додав, що триває шостий день «народної війни України проти російських загарбників».

Українська дипломатія запустила маховик тиску на Росію по всіх фронтах. І цей маховик вже перетворюється на каток, який проїдеться по російській економіці, російським бізнес-інтересам в світі, по можливостям для всіх, хто підтримує війну, страждати від того, що вони підтримали безумство президента Путіна, — заявив Кулеба.

За його словами, Україна показала світу, що Путіна «можна і потрібно бити» за його злочини, а також бити кожного навколо нього, хто бізнесом і вчинками створював у нього ілюзію, що він достатньо сильний, аби зруйнувати Україну і «кинути світ у морок війни».

За всіма ознаками вже очевидно, що Путін зламав зуби об Україну. Але буду відвертим з вами, без геройства: Путін ще не зламався, він все ще шукає війскового виходу з цього конфлікту. Тому кидає на нас все більші і більші сили, — додав міністр.

Кулеба зауважив, що всі воєнні злочини фіксуються і всі вони будуть у міжнародних судах.

Нагадаємо, раніше Міноборони РФ заявило, що завдасть ударів високоточною зброєю по будівлю СБУ у Києві та будівлі 72-го головного центру інформаційних психологічних операцій.