Кулеба: підтвердження участі в другому саміті Кримської платформи надходять щодня

Новини України та світу
Ліна Тимошина
09 Серпня 2022, 08:49
Ліна Тимошина
09 Серпня 2022, 08:49

Міністерство закордонних справ України щодня отримує підтвердження від країн-партнерів про їхню участь у другому саміті Міжнародної Кримської платформи 23 серпня. Про це сказав міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба 8 серпня, в ефірі телемарафону «Єдині новини», повідомляє Урядовий портал.

Зарано розкривати всі карти, ми в процесі. Але можу сказати, що нові підтвердження від країн про те, що вони приєднаються до саміту, надходять щодня, — розповів Кулеба.

Очільник МЗС підкреслив, що найважливішим є факт проведення саміту Кримської платформи, навіть у форматі онлайн та попри умови війни.

Сигнал, який ми надсилаємо світові проведенням цього саміту, дуже простий: за будь-яких обставин, Україна ніколи, за жодних умов, не забуде про жодну свою окуповану територію, зокрема про Крим, — наголосив він.

Як повідомляли QIRIM.News, географія «Кримської платформи», саміт якої відбудеться 23 серпня, розширюватиметься.

Як повідомляли QIRIM.News, саміт Кримської платформи пройде в режимі реального часу, але онлайн із можливим приїздом деяких партнерів України. Про це заявила Постійний представник Президента в Криму Таміла Ташева.

Як повідомляли QIRIM.News, 23 серпня у Києві відбувся інавгураційнийсаміт «Кримської платформи». У ньому взяли участь представники 45 країн світу. Головними питаннями, порушеними під час саміту, була консолідація міжнародної політики навколо невизнання будь-якої зміни статусу Криму, а також посилення санкцій проти країни-агресора росії.