Кулеба проведе у Швеції захід з главами дипломатії інших держав «Кримська платформа: рух вперед»

Новини України та світу
Ліна Тимошина
25 Листопада 2021, 13:03
Ліна Тимошина
25 Листопада 2021, 13:03

2 -3 грудня Україна візьме участь у засіданні ради міністрів ОБСЄ у Стокгольмі. Про це на брифінгу заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. Окремий захід буде присвячено темі окупованого Криму і «Кримській платформі».

У Стокгольмі я проведу окремий захід з іншими главами дипломатії щодо ситуації в Криму та майбутніх кроків в рамках Кримської платформи під назвою «Кримська платформа: рух вперед». Ми планово, тихо, спокійно закріплюємо успіх Кримської Платформи і активно перетворюємо її на постійно діючий формат, - наголосив Кулеба.

Крім того, 30 листопада та 1 грудня міністр закордонних справ візьме участь у засіданні міністрів закордонних справ держав-членів НАТО у Ризі, де обговорить безпеку Чорноморського регіону.

Як повідомляли QIRIM.News, 25 листопада Дмитро Кулеба заявив, що Україна виступає за комплексний пакет протидії агресивним намірам Кремля. Він включає політичне та економічне стримування Росії, а також військову допомогу Україні.

Як повідомляли QIRIM.News, 18 листопада Дмитро Кулеба повідомив, що Україна мобілізувала у Вашингтоні та Брюсселі ключових євроатлантичних партнерів на підтримку України. Між різними столицями та інституціями зараз ведеться робота з розробки комплексного пакету стримування Росії.