«Київ стоїть і стоятиме. Ми будемо битися», - Кличко

Новини України та світу
Ліна Тимошина
02 Березня 2022, 12:34
Ліна Тимошина
02 Березня 2022, 12:34

Ворог стягує сили все ближче до столиці. Вночі обстрілював Білу Церкву, тривали бої в Бучі й Гостомелі. Про це повідомляє мер Києва Віталій Кличко.

Ми готуємося і будемо обороняти Київ! Я закликаю всіх киян не втрачати витримку. Не вірити дезінформації. Ворог розповсюджує багато брехні, щоб зламати українців. Довіряйте тільки офіційним ресурсам! Київ стоїть і стоятиме. Ми будемо битися!, - заявив Кличко.

Він нагадав, що напередодні, 1 березня, ворог атакував столицю. Дві ракети влучили в телевежу. Загинули 5 мирних киян.

Я прошу всіх, з міркувань безпеки, без крайньої потреби не виходити на вулиці. За сигналу тривоги – слідувати в укриття, - сказав мер столиці.


І закликав дотримуватися комендантської години, яка триває в місті з 20:00 до 7:00. Кличко зазначив, що у місті встановлені блокпости й укріплення.

За словами мера міста, критична інфраструктура і громадський транспорт працюють. Переважно, щоб перевозити працівників підприємств, що забезпечують життєдіяльність міста. Маршрути його – на сайті міської влади. Також у столиці вже працює гуманітарний штаб, який збирає допомогу для тих, кому вона сьогодні потрібна. Увесь перелік необхідно і контакти штабу – на сайті міської влади.

Як повідомляли QIRIM.News, 1 березня російські окупанти обстріляли телевізійну вишку в Києві.  Загинули п'ятеро людей.