«Легкої прогулянки Україною не вийде. Підуть так звані "вантажі -200" у великій кількості до Росії», - Джемілєв про можливе повномасштабне вторгнення РФ (ВІДЕО)

Новини України та світу
Ліна Тимошина
21 Грудня 2021, 15:10
Ліна Тимошина
21 Грудня 2021, 15:10

Повномасштабне вторгнення РФ в Україну може завдати непоправної шкоди Росії. І навіть може призвести до її розпаду. Таку думку в коментарі QIRIM.News висловив лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв. За його словами, такі дії Росії спричинять численні людські жертви, зокрема, й серед мирного населення.

Тому що Україна сьогодні не в такому стані як у 14 році. У нас армія, яка вважається однією з найсильніших в Європі - 240 тисяч з усім необхідним технічним обладнанням. Тому легкої прогулянки по Україні у росіян не вийде. Підуть так звані "вантажі -200" у великій кількості в Росію. Як це позначиться на самому Путіні, що потім виникне в самій російській державі, можна припустити, - сказав Джемілєв.


При цьому, з огляду на інші дії Кремля, такий варіант лідер кримськотатарського народу не виключає.

З огляду на те, що Путін зробив дуже багато дурниць, що завдають шкоди, зокрема своїй країні, - захоплення Криму, ускладнення відносин, війна з Україною, тому не виключається і цей варіант, - вважає Джемілєв.

Він додав, що Україна готова до будь-якого сценарію розвитку подій.

Тому наша держава готова до всього. Нещодавно секретар РНБО Данілов чітко сказав, що ми вже готові до війни, - підкреслив Джемілєв.

Як повідомлялиQIRIM.News, напередодні голова Меджлісу Рефат Чубаров повідомив, що в тимчасово окупованому Криму військовозобов'язаним під розпис наказується прибути 20 січня у зазначені їм місця.

Як повідомляли QIRIM.News, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час спільної пресконференції з президентом України Володимиром Зеленським у Брюсселі заявив, що на кордонах України триває нарощування військ і техніки Російської Федерації.