Лише звільнення Кримського півострова покладе край злочинам окупації: у Представництві президента в АРК відреагували на викрадення Таїра Сейдаметова

Кримські татари
Шевчук Микола
20 Березня 2023, 18:18
Шевчук Микола
20 Березня 2023, 18:18

У Представництві президента України в автономній республіці Крим закликали міжнародну спільноту рішуче відреагувати на викрадання росіянами кримського татарина Таїра Сейдаметова.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Окупанти продовжують практику насильницьких зникнень на окупованій території Кримського півострова. Звертаємо увагу правоохоронних органів України на чергове порушення прав і свобод громадянина України. Закликаємо міжнародну спільноту рішуче відреагувати на ці злочинні дії рф і посилити тиск на країну-агресорку. Представництво засуджує незаконні дії рф та підконтрольних їй окупаційних адміністрацій. Лише звільнення Кримського півострова покладе край злочинам окупації та забезпечить дотримання прав і свобод людини, - сказано в повідомленні.

Як повідомляли QIRIM.News, 17 березня у Сімферопольському районі в селі Укромне окупованого Криму невстановлені особи у цивільному одязі вивезли 29-річного кримського татарина Таїра Сейдаметова у невідомому напрямку. Жодних документів йому не пред'явили. За деякий час до того, що сталося, родичі Сейдаметова помітили за ним стеження. Пізніше з'явилася інформація, що він перебуває у будівлі "управління ФСБ у Сімферополі".