Марина Порошенко: «Влада намагається знищити здобутки Революції Гідності»

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
17 Січня 2022, 16:20
Асіф АлієвQHA
17 Січня 2022, 16:20

Сучасна влада намагається знищити здобутки Революції Гідності, які є орієнтиром України на майбутнє.

Про це сьогодні під час мітингу біля Печерського району суду Києва, де обирають запобіжний захід п’ятому президенту, народному депутату Петру Порошенку, заявила його дружина Марина Порошенко.

За її словами, люди, що вийшли підтримати Порошенка, відстоюють ідеали Революції 2013-2014 рр.

Марина Порошенко назвала судовий процес над своїм чоловіком судилищем, нечесним, несправедливим та надуманим, «який замовляють окупанти».

«Це не український суд, це не незалежній судовий орган, це частина той каральної машини Зеленського, яка виконує те, що йому спаде на думку. А ми знаємо, що там мало позитивних, проукраїнських, патріотичних ідей», - сказала вона.

Вона заявила, що влада намагалася затримати та відбирати паспорт Порошенка та не дати йому завчасно потрапити на суд.

Між тим, Державна прикордонна служба України спростувала цю інформацію зазначивши, що «прикордонники фіксували маніпуляції що, начебто, пана Порошенка намагаються не пропустити в Україну».

«Під час перетину кордону Петром Порошенком українські прикордонники чітко дотримувалися норм законодавства. Жоден громадянин України не може бути обмежений у праві повернутися в Україну», - йдеться в повідомлені.

Петра Порошенка звинувачують у державній зраді на користь Росії та у сприянні тероризму. Державне Бюро Розслідувань підозрює його в торгівлі вугіллям із терористами "ЛНР" та "ДНР". ДБР опублікувало схему з торгівлі вугіллям із бойовиками ОРДЛО