Масштабне ДТП в Туреччині: 35 українців дістали травм, з'явилось відео з місця трагедії

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
13 Вересня 2021, 13:55
Асіф АлієвQHA
13 Вересня 2021, 13:55

Сьогодні, 13 вересня поблизу турецького міста Ментеше (провінція Мугла) сталася дорожньо-транспортна пригода за участю туристичного автобуса, в якому перебували 41 українських громадян.

Як заявив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко, 35 українських туристів зазнали травм легкої та середньої тяжкості.  За словами Николенка, українцям надається уся необхідна медична допомога. Загроз їхньому життю не має.

«Консульство України в Анталії взаємодіє із турецькими правоохоронцями задля з’ясування усіх обставин ДТП. Вже консульство встановило заявок з туроператором та страховою компанією, яка має покрити витрати на лікування. Консул також планує відвідати постраждалих українців аби надати їм консульську допомогу», - сказав він.

За даними турецької поліції, водій — громадянин Туреччині не впорався із керування через серцевий напад, він загинув на місці аварії.

Як повідомляє турецькій сайт Olumhaber, водій на ім’я Азіз Чаглар врізався в шкільний автобус. Сім учнів, які знаходись в шкільному автобусі дістали різного роду травм.

За даними порталу Aynahaber, стан здоров’я одного з учнів, 16 річного хлопця лікарі оцінують як важкий. Сайт також опублікував фото з місця події.

Нагадаємо, 14 червня, на трасі Дєва-Недлак (Румунія) сталася ДТП за участю мікроавтобуса, який прямував з України до Чехії. Один українець помер на місці, інша наша громадянка померла в лікарні від отриманих травм.