«Має бути знищена вся військова інфраструктура», — Подоляк про окупований Крим

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
03 Лютого 2023, 17:00
Асіф АлієвQHA
03 Лютого 2023, 17:00

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк в інтерв'ю Radio NV розповів про воєнні цілі України в окупованому Криму.

За словами Подоляка, Крим зараз є ключовою військовою базою Росії й на півострові має бути знищена вся військова інфраструктура.

«Росія вісім років вкладала гроші не в добробут цієї території, а виключно в мілітаризацію Криму. І там ключові бази, з яких йде підкріплення в тому числі на донецький, на запорізький напрямки. Тому треба працювати по Криму також», — сказав радник голови ОП. Подоляк додав, що зараз партнери України, на відміну від «періоду середини війни», констатують повне право України знищувати всю окупаційну структуру російської армії на півострові. «Це абсолютно законно і в рамках міжнародного права. Тому так, будемо працювати», — підсумував він.

Радник голови Офісу президента зазначив, що не існує адмінмежі з окупованим Кримом.

«Це наша територія, вона просто окупована. Тобто для нас з вами немає адмінмежі. Окупована територія. Немає адмінмежі Луганської, Донецької області, про що говорить Путін, що треба вийти до березня на адмінмежу Луганської чи Донецької області. Для нас з вами немає жодних більше меж», — заявив Подоляк в ефірі Radio NV.

Раніше Подоляк висловив впевненість, що через півроку тимчасово окупований Крим вже буде звільнено. Свою думку він висловив в ефірі телемарафону, зазначивши, що через шість місяців росіян вже не буде на українському півострові.