«Мене намагалися не допустити на територію України», - Порошенко прилетів у Київ

Новини України та світу
Ліна Тимошина
17 Січня 2022, 10:21
ПОРОШЕНКО НА МИТНОМУ КОНТРОЛІ. ФОТО СЕВГІЛЬ МУСАЄВОЇ, УП
Ліна Тимошина
17 Січня 2022, 10:21

П’ятий Президент України, народний депутат України, фракція "Європейська солідарність", Петро Порошенко прилетів в Україну. В аеропорту "Київ" він повідомив журналістам, що силовики намагалися не допустити його на територію країни.

Близько 15 хвилин правоохоронці, частина з яких була переодягнена у форму прикордонників, частина із них була у чорній формі, намагалися не допустити мене на територію України. Вони забрали мій паспорт. Вони пояснювали, що вони мають встановити мою особу, бо вони мають великий сумнів, що я є Порошенко. , - сказав Порошенко.


За його словами, це тиск на опозицію та дискредитація України в умовах загрози російського вторгнення.

Всі свої зусилля вони спрямували не на захист держави і протидію агресору. Всі свої зусилля вони спрямували на боротьбу з опозицією, вибіркове правосуддя, руйнацію верховенства права (…), - заявив Порошенко.


Нагадаємо, 20 грудня ДБР повідомило Петру Порошенку про підозру в державній зраді та сприянні діяльності терористичних організацій у рамках справи про злочинну схему постачання вугілля з тимчасово окупованих територій.  Обидві статті передбачають позбавлення волі до 15 років з конфіскацією майна або без. Слідство вважає, що Порошенко у 2014 році нібито вступив у змову з Віктором Медведчуком та іншими особами, серед яких і чиновники з Російської Федерації, для постачання вугілля з ОРДЛО. Порошенко назвав цю справу політичною. Адвокат Порошенка Ілля Новіков заявив, що підозра Порошенку є незаконною, не має жодних правових підстав.

Як повідомляли QIRIM.News, 6 січня Печерський районний суд Києва наклав арешт на все майно п’ятого президента України Петра Порошенка.

Раніше, як писали QIRIM.News, в рамках цього самого кримінального провадження про підозру було повідомлено народному депутату фракції "Опозиційна платформа - За життя" Віктору Медведчуку та колишньому міністру енергетики Володимиру Демчишину.