Міноборони показало обладнання, яке Бундесвер передав ЗСУ

Новини України та світу
Ольга ПолтавкаQHA
01 Грудня 2020, 14:17
Ольга ПолтавкаQHA
01 Грудня 2020, 14:17

Бундесвер передав Збройним силам (ЗСУ) 20 мобільних апаратів штучної вентиляції легень і засоби особистого захисту від коронавірусу на суму близько 130 тисяч євро.

Про це повідомила пресслужба Міноборони.

Церемонія передачі гуманітарної допомоги відбулася у головному військовому клінічному госпіталі міністерства оборони у Києві в присутності заступника міністра оборони Анатолія Петренка.

Я пишаюся, що Німеччина і в цей важкий час твердо стоїть на боці України, — зауважила пані посол ФРН Анка Фельдгузен.

Сім європалет з гуманітарним вантажем доставили з німецького Бланкенбурґа до Києва.

"Особливо важливими є 20 мобільних апаратів штучної вентиляції легень, які в критичних випадках можуть врятувати життя, а рятувальники можуть їх гнучко застосовувати у разі потреби. Серед предметів, які також передаються, є респіратори класу FFP 2, захисні окуляри, дезінфекційні засоби та захисні рукавички для щоденних потреб у госпіталі", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що незважаючи на пандемію, продовжується співпраця ФРН з Міноборони у медичній сфері.

Нагадаємо, з 2014 року 134 бійця ЗСУ, які були поранені під час війни на Донбасі, пройшли лікування в п'яти німецьких військових госпіталях. У 2019 році головному військовому клінічному госпіталю у Києві було передано діагностичну апаратуру вартістю 1,5 мільйона євро. У 2020 році сума допомоги, спрямована на придбання медичного обладнання, становить загалом 3,1 мільйон євро.