Міноборони РФ повідомило, що залучило до лав так званої «Юнармії» близько 4 тисяч школярів з окупованого Криму минулого року

Новини України та світу
Ліна Тимошина
17 Січня 2022, 08:39
Окупований Крим, Ангарський перевал, 18 червня 2016 року
Ліна Тимошина
17 Січня 2022, 08:39

Минулого року Чорноморський флот РФ залучив лав мілітаристської організації «Юнармія» близько чотирьох тисяч школярів. Про це повідомили в пресслужбі Міноборони РФ.

Хлопці протягом року брали участь у патріотичних та освітніх заходах, спрямованих на збереження пам'яті про подвиги та бойові традиції старших поколінь, пам'ятних подій та дат в історії Росії, Чорноморського флоту та Південного військового округу, - йдеться у повідомлення оборонного відомства Росії.


Зокрема, на базі молодіжного дитячого центру "Артек" четвертий рік реалізується тематична зміна "Школа майбутніх командирів", навчання у якій пройшло понад 3,5 тисячі дітей, повідомили в Міноборони.

Зазначається, що загалом на території окупованого Криму та Севастополя функціонують 874 загони, що поєднують між собою близько 29 тисяч "юнармійців".

Як повідомляли QIRIM.News, 18 жовтня аналітик Кримської правозахисної групи Олександр Сєдов повідомив, що окупаційна влада Росії використовує всю систему освіти в Криму для нав’язування виключно російської ідентичності кримським дітям. Вона планує залучити до «Юнармії» десяту частину всіх школярів Криму. 

Як повідомляли QIRIM.News, 18 жовтня керівник прокуратури АР Крим Ігор Поночовний розповів, що відомство повідомило про підозру двом керівникам так званого об'єднання "Юнармія".