Міноборони України очікує «сильну відповідь» на дії Росії у Чорному та Азовському морях

Новини України та світу
Ярослава Саєнко
10 Лютого 2022, 15:16
Фото: Liga.Net
Ярослава Саєнко
10 Лютого 2022, 15:16

Світова спільнота має дати «сильну відповідь» Росії на її дії щодо блокування частини акваторій у Чорному та Азовських морях у зв'язку з «військово-морськими навчаннями». З відповідною заявою виступив міністр оборони України Олексій Рєзніков, повідомляє пресслужба Міноборони України. 

«Росія продовжує активну мілітаризацію півострова Крим, продовжує використання тимчасово окупованої території як полігон. В даний час ми спостерігаємо і навчання, і накопичення зброї у зв'язку, відведення та введення підрозділів збройних сил РФ, перекриття акваторій Азовського та Чорного морів «для навчань» – це тактика повзучої окупації моря, яку вони використовують давно», – сказав він. 

«Якщо не буде спільної реакції світу на ці спроби тиску, то подібну тактику Кремль, і не лише Кремль, може застосувати у всьому світі. Наші партнери показали сильну відповідь постачанням зброї. Тепер очікуємо не менш сильну відповідь: коли кораблі РФ не зможуть спокійно заходити до цивілізованих портів, вони зрозуміють ціну свого нахабства», – додав він.

Як повідомляли QIRIM.News, МЗС висловлює протест щодо рішення Росії блокувати частину акваторії Чорного та Азовського морів.