Міноборони узгодило місце розташування Центру обслуговування BAYRAKTAR

Новини України та світу
Ліна Тимошина
03 Лютого 2023, 15:42
ФОТО: Міноборони України
Ліна Тимошина
03 Лютого 2023, 15:42

Міністерство оборони України узгодило з інвесторами та зацікавленими сторонами місце розташування Центру для обслуговування, поточного ремонту, модернізації, навчання персоналу, пов’язаного з експлуатацією БпЛА BAYRAKTAR.

Про це повідомив начальник Головного управління земель оборони та фондів Міноборони полковник Борис Закутній, передає Міністерство оборони України у Телеграм.

Нещодавно ми провели низку нарад з інвесторами та всіма зацікавленими сторонами, в ході яких узгоджено місце розташування Центру та розроблено проєкт Дорожньої карти щодо передачі в користування земельної ділянки й врегулювання питань щодо подальшого спільного використання аеродрому, - сказав начальник управління.

Зазначається, що Кабінет міністрів України прогнозує запуск і перший випуск продукції заводу з виробництва безпілотних літальних апаратів Bayraktar в Україні у 2025 році.

Планова сума інвестицій в будівництво заводу та центру для обслуговування ремонту і модернізації БпЛА складе 95,5 млн дол. протягом 10 років.

Будівництво заводу і облаштування Центру передбачає трансфер високих технологій, локалізацію виробництва найсучасніших БПЛА, ефективність яких перевірена і доведена на практиці.