Мінреінтеграції: паспорт рф, отриманий на ТОТ, – квиток до ворожого війська

Новини України та світу
Ліна Тимошина
09 Серпня 2022, 15:28
Ліна Тимошина
09 Серпня 2022, 15:28

Усі громадяни працездатного віку, хто отримує паспорт рф, автоматично потрапляють до лав потенційних бійців окупаційної армії. Про це повідомляє пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

В окупантів величезні втрати на фронті – за даними МОУ з 24 лютого вони вже перевищили 42 тисячі осіб. Тож, ворог насильницькою мобілізацією все частіше буде оновлювати своє військо за рахунок «паспортизованих» українців, - йдеться у повідомленні.

У міністерстві зазначили, з посиланням на Донецьку ОДА, що вже декілька місяців російські окупанти намагаються примусово проводити паспортизацію на тимчасово окупованих територіях.

Їхня стратегічна мета – легалізувати свою тимчасову «владу» та підготувати ґрунт для проведення псевдореферендумів, а також внести до списків якомога більше українців, щоб насильно мобілізувати до свого війська, - наголосили у міністерстві.

У відомстві нагадали, що віцепрем’єрка Ірина Верещук заявила, що примусова паспортизація населення тимчасово окупованих територій є злочином міжнародного рівня. Україна вже готує позови до судів. Усі причетні до злочину понесуть відповідальність.