Мінреінтеграції заперечує провину у недофінансуванні ATR

Кримські татари
Анвар Деркач
21 Грудня 2021, 19:38
Фото: Херсонська ОДА
Анвар Деркач
21 Грудня 2021, 19:38

Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій заперечує свою причетність до недофінансування єдиного кримськотатарського телеканалу ATR та відключення його супутникового мовлення. Про це QIRIM.News сказала Віце-прем’єр-міністр - міністерка реінтеграції Ірина Верещук. За її словами, власник ATR отримав всі передбачені законом про бюджет кошти на 2021 рік – 28 мільйонів гривень.

За відповідними договорами телеканал ATR в особі ТОВ «ТК Атлант-СВ» мав отримати 25 млн гривень. Цю угоду було виконано в повному обсязі. ATR отримав 25 млн гривень, тобто 100%  суми…., - сказала вона

Міністерка також зазначила, що команія – власник ATR є власником дитячого каналу «Лялє», який отримав 3 млн гривень з бюджету. Верещук зазначила, що не знає про причини припинення супутникового мовлення ATR.

Оскільки власник телеканалу є приватною господарською структурою, то вважаю, що за припинення мовлення несе відповідальність керівники та власники ТОВ «ТК Аталант-СВ».

Як повідомляв QIRIM.News, о 12.00 21 грудня ATR припинив супутникове мовлення через недофінансування з державного бюджету в розмірі 25 млн гривень. Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова закликала Кабінет Міністрів не допустити припинення супутникового мовлення єдиного кримськотатарського телеканалу.