Мисливець за нацистами Елі Розенбаум очолить американську групу розслідувачів воєнних злочинів рф в Україні

Новини України та світу
Ярослава Саєнко
22 Червня 2022, 17:08
US Attorney General Merrick Garland and Ukrainian Prosecutor General of Ukraine Iryna Venediktova, meet in Krakovets, at the Ukraine border with Poland, Tuesday, June 21, 2022. (AP Photo/Nariman El-Mofty)
Ярослава Саєнко
22 Червня 2022, 17:08

Генеральний прокурор США Меррік Гарленд під час візиту до України оголосив про створення групи з розслідування воєнних злочинів. Про це повідомляє CNN.

Група працюватиме над виявленням та притягненням до відповідальності всіх, хто вчинив воєнні злочини в Україні.

Групу, за словами Гарленда, очолить найвідоміший у мін'юсті США мисливець за нацистами Елі Розенбаум, і вона складатиметься з експертів із розслідувань, пов'язаних із порушеннями прав людини та військовими злочинами.

Немає сховку для військових злочинців. Міністерство юстиції США намагатиметься притягнути до відповідальності тих, хто вчиняє військові злочини та інші звірства в Україні. Працюючи разом із нашими внутрішніми та міжнародними партнерами, міністерство юстиції буде невпинно намагатися притягнути до відповідальності кожну особу, причетну до скоєння військових злочинів, катувань та інших тяжких порушень під час неспровокованого конфлікту в Україні, – сказав Гарленд.