Морські піхотинці з Маріуполя: ми не залишили своїх позицій. Всі українці мають пам'ятати ціну цього супротиву

Новини України та світу
Ліна Тимошина
12 Квітня 2022, 14:36
Скріншот з відеозвернення
Ліна Тимошина
12 Квітня 2022, 14:36

Морські піхотинці з 36-ї бригади, які боронять Маріуполь звернулися до українців. Відеозвернення оприлюднила на сторінці у Фейсбук журналістка Наталя Нагорна. Вона пояснила, що робить це, щоб ніхто не міг сказати «їх просто зламали».

Слава Україні! Ми – захисники Маріуполя, 36 бригада морської піхоти, яка до останнього тримала і тримає оборону цього міста. Ми не здавали позицій. Ми тримали кожен клаптик цього міста по нашій можливості. Але реалії такі, що дійсно місто опинилося в блокаді, у кільці та жодного підвозу боєприпасів, продовольства не відбувалося, - сказав один із захисників Маріуполя.

Морські піхотинці вдячні кожному українцю, який вірив і продовжує вірити у морську піхоту. Вони сказали, що на цій вірі вони протрималися так довго.

Ми не залишили своїх позицій. Ми залишилися вірними та залишаємося вірними завжди. І всі українці мають пам'ятати ціну цього спротиву і довершити справу: відстояти перемогу до кінця. Україна, Європа, світ… З вірою в перемогу, ми вірні завжди, вірні до кінця, - наголосили морпіхи.

Як повідомляли QIRIM.News, російські окупанти завдали удару хімічною зброєю по заводу "Азовсталь" в Маріуполі. Про це у відеозверненні заявив лідер "Азову" Андрій Білецький. За його даними, постраждали троє людей.

Як писали QIRIM.News, Президент Володимир Зеленський у відеозверненні повідомив, що у питанні зброї Україна все ще залежить від постачань партнерів. За його словами, на жаль, Україна не отримує стільки, скільки необхідно, щоб швидше закінчити цю війну. Зокрема, щоб деблокувати Маріуполь.