«Москва демонструє високий рівень агресії та готовність кинути в цю війну своїх громадян і вбивати чужих», - Чубаров (ВІДЕО)

Новини України та світу
Ліна Тимошина
23 Грудня 2021, 17:19
Ліна Тимошина
23 Грудня 2021, 17:19

Нині світ у роздумах, як саме сприймати дії Російської Федерації - як шантаж чи щось більше. Про це в коментарі QIRIM.News cказав голова Меджлісу Рефат Чубаров.

Зараз весь світ в роздумі від того, чи це є шантаж і не більше з боку Російської Федерації. Чи ці погрози, які посилюються кожного дня, можуть стати таким кошмарним буттям. Ніхто не знає, чи він вже остаточно втратив розум, я маю на увазі президента Росії Путіна, - зазначив Чубаров.

Голова Меджлісу зауважив, що наразі відстежуються будь-які процеси, які відбуваються в окупованому Криму, навколо півострова і в Москві. І поки що підстав для заспокоювання, немає.

Ми всі чекаємо якоїсь розв'язки. І дуже не хотілося б, щоб ця розв'язка відмітилася життям десятків тисяч людей. Цього не хотілося б, але Москва все ще демонструє високий рівень агресії та свою готовність до того, щоби кинути в цю війну своїх громадян і вбивати чужих громадян, - заявив Чубаров.

Як повідомляли QIRIM.News, Рефат Чубаров заявив, що у тимчасово окупованому Криму військовозобов'язаним під розпис наказується прибути 20 січня у зазначені їм місця.

Як повідомляли QIRIM.News, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час спільної пресконференції з президентом України Володимиром Зеленським у Брюсселі заявив, що на кордонах України триває нарощування військ і техніки Російської Федерації.

Як писали QIRIM.News, міністр оборони Олексій Резніков під час години запитань до уряду у Верховній Раді 3 грудня заявив, що найбільш ймовірним часом досягнення готовності для ескалації з боку Російської Федерації буде кінець січня. 8 батальйонно-тактичних груп додатково перекинуті в Крим.