«Моя мрія – поставити в Сімферополі найбільший на планеті пам’ятник нашим загиблим воїнам» - ветеран АТО Теймур Ібрагімов

Новини України та світу
Ліна Тимошина
14 Жовтня 2021, 15:05
фото з особистого архіву Теймура Ібрагімова
Ліна Тимошина
14 Жовтня 2021, 15:05

Ветеран АТО і голова правління Всеукраїнської  спілки ветеранів АТО/ООС Верхньодніпровської громади кримчанин Теймур Ібрагімов в коментарі QIRIM.News розповів, що День захисників і захисниць України для нього, скоріш, є днем вшанування загиблих побратимів.

фото з особистого архіву Теймура Ібрагімова

Для нас сьогоднішній день, якщо чесно, це не свято. Ми вшановуємо пам'ять наших загиблих побратимів, які віддали життя за нашу Україну, - розповів Ібрагімов.

Нині він живе на Дніпропетровщині, разом з іншими учасниками бойових дій взяв участь у покладанні квітів до пам’ятника загиблим учасникам АТО на Алеї пам’яті  у Дніпрі,  де традиційно вшановують полеглих.  Ібрагімов розповів, що далі в місті пройшов Марш захисників і захисниць.

Марш - 5 кілометрів, кожен зі своїм прапором – прапором України, прапором свого підрозділу, червоно-черним.  Я кримчанин, зі столиці Крим  – Сімферополя. Для мене і побратимів це дуже болючий марш, я би хотів провести його у себе в Сімферополі та вшанувати пам'ять своїх побратимів, - зізнався ветеран.

Також Ібрагімов розповів, що серед побратимів, з якими служив, є чоловіки з Донбасу, зокрема, з Луганська. Вони теж мріють пройти маршем по звільнених рідних містах, які нині окуповані. Та поділився своєю мрією.

Моя мрія – поставити в Сімферополі найбільший на планеті пам’ятник нашим загиблим воїнам, - розповів Ібрагімов.

А також ветеран звернувся до кримськотатарських родин, які втратили на війні своїх рідних.

 Я хочу від себе сказати кримськотатарським родинам, які втратили своїх синів, батьків: «Аллах пробачить усі наші гріхи. Щоб вони знали, що у них є ще сини, такі як ми. Я за свій народ горою стану і душу віддам, - сказав учасник бойових дій.

Кримчанин Теймур Ібрагімов розповів, що виїхав з Криму на початку 2014 року.  У складі батальйону «Крим» пройшов Дебальцеве, Піски, Авдіївку, Новозванівку і Попаснянський район.

фото з особистого архіву Теймура Ібрагімова

Перша наша поїздка була в Дебальцеве, ми об’єдналися  з батальйоном «Айдар»,  пройшли Дебальцеве.  Ми його не забрали, на жаль, але пройшли «вогонь і воду» з побратимами, зазначив він.

фото з особистого архіву Теймура Ібрагімова

Загалом Ібрагімов провів в АТО три з половиною роки, звільнився через поранення.

«Я рівно три з половиною роки відвоював і звільнився через поранення у голову, плече, ноги, мене звільнили за станом здоров'я. Потім я ще пішов в добробат – «Правий сектор» (…) Ще рік побув, але підірвався на машині і мені сказали:«Так, Ібрагімов, з тебе вистачить», - поділився спогадами захисник з Криму.

Як повідомляли QIRIM.News, 14 жовтня Україна відзначає державне свято День захисника і захисниць України