Мусульманська громада села «Чайки» провела благодійну акцію, присвячену святу Рамадан

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
05 Травня 2022, 23:21
Асіф АлієвQHA
05 Травня 2022, 23:21

Сьогодні, 5 травня, мусульмани, які проживають у селі Чайки Бучанського району Київської області, провели благодійну акцію, яка присвячена до закінчення посту в місяць Рамадан.

Як повідомляє QIRIM.News, жителям житлових комплексів волонтери роздали частування, смачний плов, а також усім охочим ісламську літературу, що розповідає про основи віри мусульман.

Акція зустріла великий інтерес у мешканців, серед яких було багато дітей, їхніх батьків та бійців територіальної оборони.

Як розповів голова громадської організації «Бірлік» («Єдність») Ленур Чауш, кримськотатарська громада спільно з Духовним Управлінням мусульман Автономної Республіки Крим уже другий рік проводить подібну акцію.

«На свято ми готуємо плов, радуємо дітей різними подарунками, окремо роздаємо книги ісламської літератури. Зараз, у складний час, люди повертаються до своїх будинків. Слава Всевишньому село живе в останній місяць у спокійній атмосфері.

Сьогодні тут зібралося чимало дітей, а місяць тому їх майже неможливо було побачити. Ця святкова обстановка створена для наших сусідів, тим більше, що в ісламській культурі приділяється особлива увага добросусідству, доброму ставленню до оточуючих», - розповів він.

Один з учасників акції Віталій (Абдуллах) розповів, що акція традиційно викликає інтерес у мешканців житлових комплексів.

«Люди дуже позитивно ставляться до таких акцій», - поділився він своїми враженнями.

Раніше в інтерв'ю QIRIM.News Ленур Чауш розповів, як живуть кримські татари в селі Чайки через місяць після початку війни. Інтерв'ю з головою організації "Бірлік" можна прочитати за цим посиланням.