Ми адвокати, а ви військові злочинці, - Еміль Курбедінов

Новини України та світу
Ярослава Саєнко
28 Травня 2022, 17:03
Ярослава Саєнко
28 Травня 2022, 17:03

Хочу нагадати тим силовикам, які намагаються влаштовувати боротьбу з так званою "5 колоною", що ми адвокати, а ви воєнні злочинці. Про це заявив кримськотатарський адвокат Еміль Курбедінов на своїй сторінці в Фейсбук.

Курбедінов розповідає, що останні два дні ознаменувалися облавою на адвокатів Едема Семедляєва і Назіма Шейхмамбетова, Айдера Азаматова та Еміне Авамілєву, яке було влаштовано Центром з протидії екстремізму.

"ЦП" це та прокладка, яка виконує брудну роботу за ФСБ, в тому числі і щодо адвокатів. Сьогодні були затримані Айдер Азаматов та Еміне Авамілєва, коли вони прийшли надавати юридичну допомогу затриманому Назіму Шейхмамбетову. Я хочу нагадати тим силовикам, які намагаються влаштовувати таку собі "охоту на відьм", мабудь надійшло таке замовлення на адвокатів з Криму. Я хочу дати посил, що ми не зупитимось в своїй мирній боротьбі, наш народ буде відстоювати свої права тут. Ми будем захищати тих, кого ви незаконно називаєте терористами, екстремістами, самі при тому грубо порушуючи закон і переходячи всі червоні лінії. І обов'язково за злочини, які ви чините в Криму, ви відповісте, - наголосив Курбедінов.

Ми захищаєм безвинних людей, яких ви саджаєте на десятки років за їх релігію, національність, політичну позиції і тд, - додав він.