«Ми боремося з ними пліч-о-пліч», - командир батальйону «Крим» про чеченських добровольців, що воюють за Україну

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
06 Квітня 2022, 13:15
Асіф АлієвQHA
06 Квітня 2022, 13:15

Проблеми чеченців та кримських татар ідентичні. Ми ще раз показали, що ми єдині.

Про це QIRIM.News повідомив командир батальйону «Крим» Іса Акаєв, який прибув Київ для участі у зустрічі з керівництвом Меджлісу кримськотатарського народу.

Акаєв зазначив, що кримські татари підтримуватимуть їхню боротьбу чеченського народу проти окупанта, який захопив Крим та Чечню.

«Ми вкотре показали, що ми разом, що ми єдині, показали всім не лише в Україні. Проблеми чеченців та кримських татар ідентичні. Ми переживаємо та співпереживаємо з ними. У будь-якому випадку ми підтримуватимемо їхню боротьбу і боротимемося пліч-о-пліч, боротимемося проти окупанта, який захопив нашу Батьківщину, так само як їхню батьківщину. Вони завжди можуть на нас розраховувати, так само як вони зараз поряд з нами, так і ми будемо разом з ними», - сказав він.

Раніше командир підрозділу «Крим», який входить до Львівської територіальної оборони (103-а бригада), засновник батальйону «Крим» Іса Акаєв заявив, що сила духу захисників України набагато вища, ніж в окупантів. І Аллах завжди на боці справедливих.

Раніше Координаційній центр Меджлісу  кримськотатарського народу у Львові передав на фронт машину для кримськотатарських бійців.

Раніше засновник батальйону «Крим» Іса Акаєв заявив, що все йде своєю чергою, і Україна просувається до перемоги. Зазначимо, На базі Львівської територіальної оборони (103-а бригада) створено Кримський підрозділ, склад якого формується з-поміж громадян України, вимушених покинути тимчасово окупований РФ Крим.

Раніше Іса Акаєв, звернувся до мусульман, які напали на Україну.Він закликав тікати їх з української землі.