«Ми будемо відвойовувати Крим, так само як ми будемо відвойовувати Херсон, Луганськ і Донецьк»,- генерал-майор Марченко

Новини України та світу
Ліна Тимошина
10 Серпня 2022, 13:55
Ліна Тимошина
10 Серпня 2022, 13:55

Україна звільнятиме окупований Крим військовим шляхом. Про це заявив генерал-майор Дмитро Марченко в інтерв'ю«РБК-Україна».

Ми й будемо його звільняти військовим шляхом. Ніхто від нього не відмовлявся. Крим – це Україна, це наша земля, там наші люди, які досі змушені сидіти в окупації. Ніхто не давав Росії права прийти, забрати шмат землі і сказати, що "це моє". Ми будемо відвойовувати Крим, так само як ми будемо відвойовувати Херсон, Луганськ і Донецьк, - сказав Марченко.

Знищення Керченського мосту він назвав необхідним заходом для того, щоби позбавити окупантів можливості надавати резерви і підсилювати свої війська з території росії.

На запитання журналіста, чи може Україна завершити війну шляхом переговорів, пішовши на певні компроміси, генерал-майор відповів, що це означатиме перекладання війни на плечі дітей.

Точку неповернення ми вже пройшли після Ірпеня і Бучі. Казати про будь-які переговори шляхом здачі якоїсь своєї території – усі військові, усе населення розуміє, що цього категорично не можна робити, - зазначив Марченко.

За його словами, якщо ми залишимо ворогу хоча б шматок землі, він повернеться додому, зробить певні висновки та через шість чи вісім років нападе знову.

Тому нам потрібно відстояти всю територію, нам потрібно брати під контроль усі кордони України і не залишати їм жодного клаптика нашої землі, - наголосив він.