«Ми хочемо бачити активнішу роботу СММ ОБСЄ на кримському напрямку», - Кулеба

Новини України та світу
Ліна Тимошина
10 Лютого 2022, 12:30
Ліна Тимошина
10 Лютого 2022, 12:30

Тема російської агресії проти України та дипломатичного врегулювання конфлікту буде топпріоритетом польського головування В ОБСЄ. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на спільному брифінгу з чинним головою ОБСЄ, міністром закордонних справ Республіки Польща Збіґневом Рау.

Він поінформував Рау про безпекову ситуацію на Донбасі та вдовж кордону. Також Кулеба заявив, що Україна хоче бачити активнішу роботу Спільної моніторингової місії ОБСЄ на кримському напрямку.

Донбас це, дійсно, зараз питання номер 1, але не забуваємо і про Крим. Я хочу нагадати, що мандат СММ ОБСЄ розповсюджується на всю територію України, включно з Кримом. Ми хочемо бачити більш активну роботу СММ ОБСЄ на цьому напрямі, - наголосив глава українського МЗС.

Як повідомлялиQIRIM.News, 8 жовтня 2021 року Україна закликала СММ ОБСЄ розпочати дистанційний моніторинг ситуації в окупованому Криму. Про це заявив Постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євген Цимбалюк під час засідання Постійної ради ОБСЄ.