Ми маємо зберігати і розвивати кримськотатарську мову - Чубаров

Новини України та світу
Анна Артемова
28 Вересня 2021, 08:47
Анна Артемова
28 Вересня 2021, 08:47

Закон про корінні народи дає багато можливостей для збереження культури кримських татар і цим потрібно ефективно скористатися. Про це сказав голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров під час презентації проекту київського "Кримського дому" в рамках міжнародного форуму "Terra Ucrania", повідомили Qirim.news.

Ми маємо ефективно скористатися тими можливостями, який дає закон про корінні народи в Україні. Ми маємо крок за кроком посилено займитися тими завданнями, які виписані в стратегії розвитку - збереження і розвитку кримськотатарської мови, - зазначив Чубаров.

У рамках Форуму було презентовано спільний проект ДП "Кримський Дім" і Національного музею народної архітектури та побуту України "Будівництво кримськотатарської садиби" в експозиції "Південь України", а також виставку-перформанс "З бабусиної скрині до високої моди".

Нагадаємо, у Національному музеї народної архітектури та побуту України в рамках міжнародного форуму "Terra Ucrania" презентували проект київського "Кримського дому", який присвячено збереженню культури кримських татар в умовах окупації і депортації.