«Ми маємо зробити все, щоб до літа Крим повернувся додому», - Буданов

Новини України та світу
Ліна Тимошина
31 Січня 2023, 13:42
фото: Віталій Носач / РБК-Україна
Ліна Тимошина
31 Січня 2023, 13:42

Україна має зробити все можливе, що Крим був деокупований до літа.

Про це заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Кирило Буданов у інтерв’ю Washington Post, пише пресслужба ГУР Міноборони.

Ми маємо зробити все, щоб до літа Крим повернувся додому, - сказав Буданов.

На запитання, чи вважає він, що захід українських військ до окупованого Криму спонукатиме президента рф Путіна застосувати ядерну зброю, начальник ГУР МО України зазначив, що це неправда.

Це неправда. І Крим нам повернуть. Я вам більше скажу: все почалося в Криму в 2014 році, і на цьому все закінчиться, - заявив Буданов.

За його словами, це тактика залякування. А завдання ядерного удару призведе до розпаду росії.

Це тактика лякання. росія – країна, від якої можна очікувати багато чого, але не відвертого ідіотизму. Вибачте, але цього не станеться. Нанесення ядерного удару призведе не просто до військової поразки росії, а до розпаду росії. І вони це дуже добре знають, – заявив керівник воєнної розвідки України.

Крім того, Буданов зазначив, що цього року рф зосередиться на окупації більшої території у Донецькій та Луганській областях.

Відновлення наступу з Білорусі він називає малоймовірним, такий крок може свідчити лише про намір відволікти та розділити сили оборони.