«Ми нікого не звільняємо, ми лише захоплюємо, - СБУ допитала російського моряка, який після невдалого порятунку крейсера «Москва» перейшов у піхоту

Новини України та світу
Ліна Тимошина
29 Червня 2022, 10:05
Ліна Тимошина
29 Червня 2022, 10:05

Російський моряк, який після невдалого порятунку крейсера «Москва» перейшов у піхоту, визнав під час допиту, що російська армія нікого не звільняє, а лише захоплює. Про це повідомила пресслужба Служби безпеки України у Фейсбук.

Ми нікого не звільняємо, ми лише захоплюємо. Ми мародеримо, це страшна війна,– сказав загарбник.

Окупант брав участь у спробі порятунку флагмана Чорноморського флоту рф у квітні, і йому не сподобалася ідея померти в морі на іншому судні.

Там було багато трупів і переважно порятунок відбувався дуже сумно. Корабель втратили, він потонув, його не змогли відбуксирувати… Я надивився, що було на «Москві», і не хотів далі бачити, що посередині моря вмираєш. Це дуже страшно. І я відмовився…, – розповів колишній матрос.


У СБУ зазначили, що так він «перекваліфікувався» у піхотинця, щоб воювати в Україні. За три тижні тренувань інструктори-вагнерівці допомогли йому «змінити профіль». І невдовзі його відправили на розвідку у Волноваський район.

Перше ж бойове завдання виявилося провальним: «розвідники» натрапили на засідку ЗСУ і вціліти вдалося лише трьом із 30 окупантів. Російські командири кинули своїх поранених на полі бою. Першу медичну допомогу він отримав уже від бійців ЗСУ, які взяли його полон, - йдеться у повідомленні СБУ.

Зараз окупант живий і говорить, що нібито жалкує про участь у війні.

Як повідомляли QIRIM.News, 13 квітня українські військові ракетами «Нептун» завдали серйозних пошкоджень російському крейсеру «Москва».