«Ми отримали підтвердження щодо посилення нашої берегової оборони, йдеться про пускові установки та протикорабельні ракети Harpoon», - Резніков про зустріч у «Рамштайні»

Новини України та світу
Ліна Тимошина
25 Травня 2022, 09:19
Ліна Тимошина
25 Травня 2022, 09:19

«Рамштайн» стає справжньою коаліцією вільного світу на підтримку України. Про це повідомивміністр оборони України Олексій Резніков на сторінці у Фейсбук, говорячи про другу зустрічі керівників оборонних відомств у форматі, започаткованому 26 квітня 2022 року на авіабазі «Рамштайн».

Ми констатували прогрес у постачанні 155-мм артилерії та окреслили першочергові потреби українських захисників. Якщо на першій зустрічі ключовими словами були «timing» і «transition», цього разу додалося ще слово «coordination». Ми зосередимо свої зусилля на тому, щоб міжнародна підтримка давала максимальний ефект, - написав Резніков.

Він подякував за допомогу Україні багатьом колегам, зокрема, міністру оборони Великої Британії Бену Воллесу. І зазначив, що з оптимізмом може повторити оцінку, яку дав інший великий друг України – міністр Ллойд Остін ІІІ: на зустрічі країни оголосили про нові способи підтримки, які можуть стати game changing у цій війні.

Розраховую, що на наступній зустрічі у червні зможу доповісти колегам про результати застосування зброї, про яку йшла мова на зустрічі 23 травня. Так, серед іншого, ми вже отримали підтвердження щодо посилення нашої берегової оборони. Зокрема йдеться про пускові установки та протикорабельні ракети Harpoon, - заявив Резніков.

Рішення було знайдено завдяки об’єднанню зусиль декількох наших країн-партнерів. Також йшлося і про інші приємні сюрпризи, які посилять потужність Української армії, і будуть неприємними для ворога. Але про це - згодом, додав очільник оборонного відомства.