«Ми підтримуємо зусилля України із захисту свого суверенітету і територіальної цілісності», - у Білому домі прокоментували вибухи на аеродромі окупованого Криму

Новини України та світу
Ліна Тимошина
10 Серпня 2022, 09:43
Ліна Тимошина
10 Серпня 2022, 09:43

США підтримують зусилля України із захисту свого суверенітету і територіальної цілісності. Про це заявила речниця Білого дому Карін Жан-П'єр під час брифінгу, коментуючи вибухи в окупованому Криму. Про це повідомляє "Голос Америки".

На запитання журналіста про “серію вибухів на російській авіаційній базі в Криму”, і чи США вважають Крим правомірною ціллю для ЗСУ, яким Пентагон надав зброю, речниця Білого дому відповіла:

Як ви знаєте, ми підтримуємо зусилля України із захисту свого суверенітету і своєї територіальної цілісності, як ми багато разів говорили. Боротьба триває на сході та південному заході країни, і ще далека від закінчення. Ми попереджали, що це може бути довга і затяжна війна. Ми продовжуватимемо забезпечувати, щоб Україна могла протистояти неспровокованій агресії Росії, і це - в центрі нашої уваги, - зазначила Карін Жан-П'єр.

Пізніше на уточнення запитання, вона додала, що США продовжуватиме підтримувати Україну.

Ми будемо продовжувати підтримувати Україну в їхній боротьбі за свою свободу, в їхній боротьбі за свій суверенітет проти брутального нападу з боку Росії, - сказала Жан-П'єр.

Як повідомляли QIRIM.News, 9 серпня жителі окупованого Криму повідомляли про вибухи у районі військового аеродрому у селі Новофедорівка. За даними ЗМІ, аеродром у Новофедорівці, що неподалік від міста Саки, є одним із ключових пунктів для російської армії. Саме звідти ворожа авіація підімалась у небо та бомбила цивільне населення на материковій частині України.

Нагадаємо, у Міноборони України, коментуючи пожежі на території аеродрому «Саки» в районі населеного пункту Новофедорівка у тимчасово окупованому росією Криму, зазначили, що "Міноборони України не може встановити причину займання, однак вкотре нагадує про правила пожежної безпеки та заборону куріння у невстановлених місцях".