«Ми повернемося завдяки нашій тактиці, завдяки нарощуванню постачання сучасної зброї», - Зеленський про Лисичанськ

Новини України та світу
Ліна Тимошина
04 Липня 2022, 08:39
Фото: пресслужба ОПУ
Ліна Тимошина
04 Липня 2022, 08:39

Україна нічого не віддає. Стіни будуть відбудовані, земля відвойована, а людей треба берегти понад усе. Про це заявив у відеозверненні Президент Володимир Зеленський.

І якщо командування нашої армії й забирає людей із певних точок фронту, де ворог має найбільшу вогневу перевагу, – зокрема це стосується й Лисичанська, – це означає тільки одне: що ми повернемося завдяки нашій тактиці, завдяки нарощуванню постачання сучасної зброї, - сказав Зеленський.

Глава держави зазначив, що українські війська поступово рухаються вперед.

А коли хтось там у Москві щось доповідає про Луганську область – хай вони згадають свої доповіді та обіцянки перед 24 лютого, у перші дні цього вторгнення, навесні й зараз. Хай вони реально оцінять, що вони мають за цей час і скільки вони за це заплатили. Бо теперішні їхні доповіді так само підуть прахом, як і тодішні. Поступово ми рухаємося вперед – і на Харківщині, і в Херсонській області, і на морі: Зміїний – гарний приклад цього. Буде день, коли те ж саме скажемо й про Донбас.

Головне завдання держави, за словами Зеленського, – зробити все, щоб у наших героїв, у наших воїнів з усіх родів військ було все необхідне для захисту держави, щоб була найсучасніша зброя.

Це непросто, це вартує багатьох зусиль, це потребує численних переговорів, але ми забезпечимо таке постачання. Україна вийде на рівень, коли буде нівельована вогнева перевага окупантів. Ми не втрачаємо жодного дня – переконуємо партнерів, налагоджуємо нові зв'язки, використовуємо всі можливості – політичні, дипломатичні, інформаційні, - наголосив Президент.

Нагадаємо, як повідомили в Генштабу ЗСУ 3 липня, після важких боїв за Лисичанськ Сили оборони України були змушені відійти із займаних позицій і рубежів.