«Ми тримаємося, стоїмо, просто скажіть, коли чекати зброю?», - Подоляк передав учасникам «Рамштайну» запитання від захисників

Новини України та світу
Ліна Тимошина
15 Червня 2022, 11:23
Ліна Тимошина
15 Червня 2022, 11:23

Співвідношення російської та української артилерії на окремих ділянках – 10 до 1. Про це повідомив радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк у Твіттері. Він передав учасникам «Рамштайну» запитання від захисників "коли чекати на зброю?".

Співвідношення російської та української артилерії на окремих ділянках – 10 до 1. Лінія фронту – понад 1000 км. Кожного дня отримую повідомлення від захисників: «Ми тримаємося, стоїмо, просто скажіть, коли чекати зброю?». Адресую це питання учасникам «Рамштайну». Брюссель, чекаємо на рішення, - написав Подоляк.

Нагадаємо, 15 червня у Брюсселі має проходити засідання Контактної групи з питань оборони України.

Як повідомляли QIRIM.News, міністр оборони Олексій Резніков сподівається на нарощення постачання важкого озброєння за підсумками чергової зустрічі контактної групи з питань оборони України – «Рамштайн-3», яка пройде 15 червня у Брюсселі.

Як повідомляли QIRIM.News, 25 травня міністр оборони України Олексій Резніков, говорячи про другу зустрічі керівників оборонних відомств у форматі, започаткованому 26 квітня 2022 року на авіабазі «Рамштайн», заявив, що «Рамштайн» стає справжньою коаліцією вільного світу на підтримку України.